Leírás
SteamBake az ízletes sütéshez A SteamBake segítségével igazi pékárukat készíthet saját otthonában. A páratartalom révén a tészta teljesen megkel és belseje ízletes, puha lesz, a száraz hő jóvoltából pedig gazdag, fényes kéreg jön létre.
AirFry - olaj nélkül AirFry funkció és AirFry sütőtepsi. A tepsin kialakított lyukak biztosítják, hogy a forró levegő folyamatosan keringjen az étel körül. Egészséges sült krumpli, ropogósra sült zöldségek, csirkeszárny, mindez olaj hozzáadása nélkül.
Multilevel Cooking: sütés-főzés több szinten. Készítsen egyszerre többfélét A Multilevel Cooking funkció kiegészítő fűtőgyűrűje gondoskodik arról, hogy az ételek tökéletesen átsüljenek, még akkor is, ha két tepsit helyez be egyszerre.
Szikragyújtás. Sütés. Felszolgálás. Gyors ételkészítés gázzal A szabadon álló tűzhely gázégőjével gyors eredményre számíthat. Hője erős és könnyen szabályozható. Így a fazekak, lábasok és serpenyők azonnal használatra kész hőmérsékletűre melegszenek. Mivel Önnek kevesebbet kell várnia, több figyelmet fordíthat a megfelelő zamatok elővarázslására.
Fekete zománc - tartós és könnyen tisztítható A fekete zománc erős, tartós és könnyen tisztítható. Ezért használjuk mi is sütőinkben. Egy zománc bevonatú sütőben nagyon kényelmes a sütés.
Paraméterek
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Automatikus program | Nem |
| Automatikus szikragyújtás | Egykezes |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Booster | Nem |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Főzőlap anyaga | Zománcozott |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 85.5 cm |
| Maradékhő kijelzés | Nem |
| Márka | Electrolux |
| Maximális sütési hőmérséklet | 250 ℃ |
| Mélység | 600 cm |
| Öntisztítás | Nincs |
| Összekapcsolható főzőzóna | Nem |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Sütősín | Nincs |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Fehér |
| Tömeg | 43 kg |
| Tűzhely tető | Üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Wok égő | Nem |
| Főzőlap típusa | gáz főzőlap |
| Sütő típusa | elektromos |
| Nettó űrtartalom | 58 L |
| Hőfokszabályzó | igen |
| Hőmérséklet tartomány | 50°C - 250°C |
| Szín | fehér |
| Grill | Hagyományos, kivehető |
| Sütőajtó | 2 rétegű ajtó |
| Kezelőfelület Elöl | Normál gombok |
| Elektronikai funkciók | hangjelzés, percszámláló |
| Sütőfunkciók | alsó sütés, hagyományos sütés, kiolvasztás, légkeverés, gyors grill, hőlégkeverés, hőlégkeverés PLUS, turbo grill |
| Rácsozat a sütőben | Krómozott vezetőrácsok |
| Tartozékok | 2 fekete zománcozott sütőtálca |
| Sütőrácsok | 1 AirFry grid, 1 krómozott grillrács |
| Bal első főzőzóna | 3000W/102mm |
| Bal hátsó főzőzóna | 1030W/55mm |
| Jobb első főzőzóna | 2000W/71mm |
| Jobb hátsó főzőzóna | közepes égőfej, 2000W/71mm |
| Sütőfunkciók | alsó sütés, kiolvasztás, felső sütés + ventilátor, Fan + top + bottom (100°C), grill + felső sütés, grill + vent+ felső sütés, világítás, párás sütés, hőlégbefúvás, felső + alsó sütés, felső + alsó sütés + légkeverés |
| Könnyen tisztítható ajtó (csavarok nélkül) | Igen |
| Hátsó gőz-kivezetés | Igen |
| Edénytartó fiók | Igen |
| Állítható magasság | Igen |
| Készülék súlya kiegészítőkkel, csomagolás nélkül (kg) | 43 |
| Magasság (mm) | 855 |
| Szélesség (mm) | 500 |
| Mélység (mm) | 600 |
| Kábelhossz (m) | 1.5 |
| Sütő max. teljesítményfelvétele (W) | 2505 |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
SteamBake az ízletes sütéshez A SteamBake segítségével igazi pékárukat készíthet saját otthonában. A páratartalom révén a tészta teljesen megkel és belseje ízletes, puha lesz, a száraz hő jóvoltából pedig gazdag, fényes kéreg jön létre.
AirFry - olaj nélkül AirFry funkció és AirFry sütőtepsi. A tepsin kialakított lyukak biztosítják, hogy a forró levegő folyamatosan keringjen az étel körül. Egészséges sült krumpli, ropogósra sült zöldségek, csirkeszárny, mindez olaj hozzáadása nélkül.
Multilevel Cooking: sütés-főzés több szinten. Készítsen egyszerre többfélét A Multilevel Cooking funkció kiegészítő fűtőgyűrűje gondoskodik arról, hogy az ételek tökéletesen átsüljenek, még akkor is, ha két tepsit helyez be egyszerre.
Szikragyújtás. Sütés. Felszolgálás. Gyors ételkészítés gázzal A szabadon álló tűzhely gázégőjével gyors eredményre számíthat. Hője erős és könnyen szabályozható. Így a fazekak, lábasok és serpenyők azonnal használatra kész hőmérsékletűre melegszenek. Mivel Önnek kevesebbet kell várnia, több figyelmet fordíthat a megfelelő zamatok elővarázslására.
Fekete zománc - tartós és könnyen tisztítható A fekete zománc erős, tartós és könnyen tisztítható. Ezért használjuk mi is sütőinkben. Egy zománc bevonatú sütőben nagyon kényelmes a sütés.
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Automatikus program | Nem |
| Automatikus szikragyújtás | Egykezes |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Booster | Nem |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Főzőlap anyaga | Zománcozott |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 85.5 cm |
| Maradékhő kijelzés | Nem |
| Márka | Electrolux |
| Maximális sütési hőmérséklet | 250 ℃ |
| Mélység | 600 cm |
| Öntisztítás | Nincs |
| Összekapcsolható főzőzóna | Nem |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Sütősín | Nincs |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Fehér |
| Tömeg | 43 kg |
| Tűzhely tető | Üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Wok égő | Nem |
| Főzőlap típusa | gáz főzőlap |
| Sütő típusa | elektromos |
| Nettó űrtartalom | 58 L |
| Hőfokszabályzó | igen |
| Hőmérséklet tartomány | 50°C - 250°C |
| Szín | fehér |
| Grill | Hagyományos, kivehető |
| Sütőajtó | 2 rétegű ajtó |
| Kezelőfelület Elöl | Normál gombok |
| Elektronikai funkciók | hangjelzés, percszámláló |
| Sütőfunkciók | alsó sütés, hagyományos sütés, kiolvasztás, légkeverés, gyors grill, hőlégkeverés, hőlégkeverés PLUS, turbo grill |
| Rácsozat a sütőben | Krómozott vezetőrácsok |
| Tartozékok | 2 fekete zománcozott sütőtálca |
| Sütőrácsok | 1 AirFry grid, 1 krómozott grillrács |
| Bal első főzőzóna | 3000W/102mm |
| Bal hátsó főzőzóna | 1030W/55mm |
| Jobb első főzőzóna | 2000W/71mm |
| Jobb hátsó főzőzóna | közepes égőfej, 2000W/71mm |
| Sütőfunkciók | alsó sütés, kiolvasztás, felső sütés + ventilátor, Fan + top + bottom (100°C), grill + felső sütés, grill + vent+ felső sütés, világítás, párás sütés, hőlégbefúvás, felső + alsó sütés, felső + alsó sütés + légkeverés |
| Könnyen tisztítható ajtó (csavarok nélkül) | Igen |
| Hátsó gőz-kivezetés | Igen |
| Edénytartó fiók | Igen |
| Állítható magasság | Igen |
| Készülék súlya kiegészítőkkel, csomagolás nélkül (kg) | 43 |
| Magasság (mm) | 855 |
| Szélesség (mm) | 500 |
| Mélység (mm) | 600 |
| Kábelhossz (m) | 1.5 |
| Sütő max. teljesítményfelvétele (W) | 2505 |
