Leírás
Termék típus: egyajtós fagyasztó szekrény NoFrost
Szín: Fehér
Teljes méret: 161 L
Klíma osztály: ST/N/SN/T
Energia osztály: E
Fagyasztó kapacitás: 12 kg/24 óra
Zajszínt: 39 dB
Fagyasztó: 3 fiók+ 2 polcos
Rejtett ajtónyitás: Igen
Megfordítható ajtók: Igen
Automata leolvasztás: Igen
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 540 x 600 x 1430 mm
Tömeg: 41/45 kg
Paraméterek
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 207 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 12 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 161 l |
| Hűtőpolc anyaga | Műanyag |
| Klímabesorolási osztály | ST/N/SN/T |
| Leolvasztás fajtája | No-Frost |
| Magasság | 143 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 60 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Teljes térfogat | 161 l |
| Tömeg | 41 kg |
| Zajszint | 39 dB |
| Termék típus | egyajtós fagyasztó szekrény NoFrost |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 161 L |
| Klíma osztály | ST/N/SN/T |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 12 kg/24 óra |
| Zajszínt | 39 dB |
| Fagyasztó | 3 fiók+ 2 polcos |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Automata leolvasztás | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 540 x 600 x 1430 mm |
| Tömeg | 41/45 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Termék típus: egyajtós fagyasztó szekrény NoFrost
Szín: Fehér
Teljes méret: 161 L
Klíma osztály: ST/N/SN/T
Energia osztály: E
Fagyasztó kapacitás: 12 kg/24 óra
Zajszínt: 39 dB
Fagyasztó: 3 fiók+ 2 polcos
Rejtett ajtónyitás: Igen
Megfordítható ajtók: Igen
Automata leolvasztás: Igen
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 540 x 600 x 1430 mm
Tömeg: 41/45 kg
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 207 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 12 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 161 l |
| Hűtőpolc anyaga | Műanyag |
| Klímabesorolási osztály | ST/N/SN/T |
| Leolvasztás fajtája | No-Frost |
| Magasság | 143 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 60 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Teljes térfogat | 161 l |
| Tömeg | 41 kg |
| Zajszint | 39 dB |
| Termék típus | egyajtós fagyasztó szekrény NoFrost |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 161 L |
| Klíma osztály | ST/N/SN/T |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 12 kg/24 óra |
| Zajszínt | 39 dB |
| Fagyasztó | 3 fiók+ 2 polcos |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Automata leolvasztás | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 540 x 600 x 1430 mm |
| Tömeg | 41/45 kg |
