Leírás
Termék típus: mini bár fagyasztó
Szín: Fehér
Teljes méret: 31 L
Klíma osztály: ST/N
Energia osztály: E
Fagyasztó kapacitás: 2 kg/24 óra
Zajszínt: 41 dB
Fagyasztó: 2 részes
Rejtett ajtónyitás: Igen
Megfordítható ajtók: Igen
Manuális leolvasztás: Igen
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 472 x 450 x 492 mm
Tömeg: 15,1/16,6kg
Paraméterek
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 147 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 2 kg/24h |
| Fagyasztó térfogat | 31 l |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 49.2 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 45 cm |
| Szélesség | 47 cm |
| Teljes térfogat | 31 l |
| Tömeg | 15.1 kg |
| Zajszint | 41 dB |
| Termék típus | mini bár fagyasztó |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 31 L |
| Klíma osztály | ST/N |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 2 kg/24 óra |
| Zajszínt | 41 dB |
| Fagyasztó | 2 részes |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 472 x 450 x 492 mm |
| Tömeg | 15,1/16,6kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Termék típus: mini bár fagyasztó
Szín: Fehér
Teljes méret: 31 L
Klíma osztály: ST/N
Energia osztály: E
Fagyasztó kapacitás: 2 kg/24 óra
Zajszínt: 41 dB
Fagyasztó: 2 részes
Rejtett ajtónyitás: Igen
Megfordítható ajtók: Igen
Manuális leolvasztás: Igen
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 472 x 450 x 492 mm
Tömeg: 15,1/16,6kg
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 147 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 2 kg/24h |
| Fagyasztó térfogat | 31 l |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 49.2 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 45 cm |
| Szélesség | 47 cm |
| Teljes térfogat | 31 l |
| Tömeg | 15.1 kg |
| Zajszint | 41 dB |
| Termék típus | mini bár fagyasztó |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 31 L |
| Klíma osztály | ST/N |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 2 kg/24 óra |
| Zajszínt | 41 dB |
| Fagyasztó | 2 részes |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 472 x 450 x 492 mm |
| Tömeg | 15,1/16,6kg |
