Leírás
Termék típus: egyajtós fagyasztó szekrény
Szín: Fehér
Teljes méret: 160 L
Klíma osztály: ST/N
Energia osztály: E
Fagyasztó kapacitás: 7,2 kg/24 óra
Zajszínt: 42 dB
Fagyasztó: 5 fiókos
Rejtett ajtónyitás: Igen
Megfordítható ajtók: Igen
Manuális leolvasztás: Igen
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 550 x 550 x 1420 mm
Tömeg: 38,5/42 kg
Paraméterek
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 183 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 7.2 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 5 |
| Fagyasztó térfogat | 160 l |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 142 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 55 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Teljes térfogat | 160 l |
| Tömeg | 38.5 kg |
| Zajszint | 42 dB |
| Termék típus | egyajtós fagyasztó szekrény |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 160 L |
| Klíma osztály | ST/N |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 7,2 kg/24 óra |
| Zajszínt | 42 dB |
| Fagyasztó | 5 fiókos |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 550 x 550 x 1420 mm |
| Tömeg | 38,5/42 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Termék típus: egyajtós fagyasztó szekrény
Szín: Fehér
Teljes méret: 160 L
Klíma osztály: ST/N
Energia osztály: E
Fagyasztó kapacitás: 7,2 kg/24 óra
Zajszínt: 42 dB
Fagyasztó: 5 fiókos
Rejtett ajtónyitás: Igen
Megfordítható ajtók: Igen
Manuális leolvasztás: Igen
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 550 x 550 x 1420 mm
Tömeg: 38,5/42 kg
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 183 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 7.2 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 5 |
| Fagyasztó térfogat | 160 l |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 142 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 55 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Teljes térfogat | 160 l |
| Tömeg | 38.5 kg |
| Zajszint | 42 dB |
| Termék típus | egyajtós fagyasztó szekrény |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 160 L |
| Klíma osztály | ST/N |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 7,2 kg/24 óra |
| Zajszínt | 42 dB |
| Fagyasztó | 5 fiókos |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 550 x 550 x 1420 mm |
| Tömeg | 38,5/42 kg |
