Leírás
LEÍRÁS:
Többfunkciós használat
Süssön, pirítson, pároljon – mindezt egyetlen készülékkel, olaj nélkül! Az LCD kijelzőn beállítható a hőmérséklet és a sütési idő, így az Air Fryer sokoldalú konyhai eszköz, amely minden ételhez tökéletesen alkalmazkodik.
Speciális sütőkosár
A tapadásmentes bevonattal ellátott sütőkosárban az ételek nem ragadnak le, és a mosogatógépben is könnyedén tisztítható, ami kényelmessé teszi a mindennapi használatot.
Főbb jellemzők:
- Teljesítmény: 2400 W, a gyors és hatékony sütésért
- Űrtartalom: 6 liter, ideális családi ételek elkészítéséhez
- Egészséges főzés: akár 80%-kal kevesebb olaj felhasználásával
- Hőálló fogantyú: biztonságos kezelés
- Állítható hőmérséklet: 80–200 °C között szabályozható
- Beépített időzítő: 30 percig állítható főzési idő
- Modern LCD érintővezérlés: egyszerű használat
- Forrólevegős technológia: gyorsabb elkészítési idő
- Készenléti üzemmód: energiatakarékos működés
- Kompakt dizájn: fekete-arany színben,
- Mérete: 28 x 28 x 38 cm
- Könnyű tisztítás: tapadásmentes sütőkosár, mosogatógépben mosható alkatrészek
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Egyéb kijelzés | Hőfok kijelzés |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Magasság | 38 cm |
| Márka | Kimiyo |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Mélység | 28 cm |
| Min. hőmérséklet | 80 °C |
| Szélesség | 28 cm |
| Szín | Fekete-Arany |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2400 W |
| Tömeg | 4.5 kg |
| Tulajdonság | Érintővezérléses LCD kijelző |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 6 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Többfunkciós használat
Süssön, pirítson, pároljon – mindezt egyetlen készülékkel, olaj nélkül! Az LCD kijelzőn beállítható a hőmérséklet és a sütési idő, így az Air Fryer sokoldalú konyhai eszköz, amely minden ételhez tökéletesen alkalmazkodik.
Speciális sütőkosár
A tapadásmentes bevonattal ellátott sütőkosárban az ételek nem ragadnak le, és a mosogatógépben is könnyedén tisztítható, ami kényelmessé teszi a mindennapi használatot.
Főbb jellemzők:
- Teljesítmény: 2400 W, a gyors és hatékony sütésért
- Űrtartalom: 6 liter, ideális családi ételek elkészítéséhez
- Egészséges főzés: akár 80%-kal kevesebb olaj felhasználásával
- Hőálló fogantyú: biztonságos kezelés
- Állítható hőmérséklet: 80–200 °C között szabályozható
- Beépített időzítő: 30 percig állítható főzési idő
- Modern LCD érintővezérlés: egyszerű használat
- Forrólevegős technológia: gyorsabb elkészítési idő
- Készenléti üzemmód: energiatakarékos működés
- Kompakt dizájn: fekete-arany színben,
- Mérete: 28 x 28 x 38 cm
- Könnyű tisztítás: tapadásmentes sütőkosár, mosogatógépben mosható alkatrészek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Egyéb kijelzés | Hőfok kijelzés |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Magasság | 38 cm |
| Márka | Kimiyo |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Mélység | 28 cm |
| Min. hőmérséklet | 80 °C |
| Szélesség | 28 cm |
| Szín | Fekete-Arany |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2400 W |
| Tömeg | 4.5 kg |
| Tulajdonság | Érintővezérléses LCD kijelző |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 6 l |
