Leírás
LEÍRÁS:
- Forrólevegős fritőz
- Szín: Fehér
- Teljesítmény: 1500 W
- Hőfok szabályzás: Manuálisan állítható (80-200 °C)
- Sütési idő: Manuálisan állítható
- Kivehető kosár: Tapadás mentes bevonat
- Kosár kapacitása: 4.5 Liter
- Funkciók: Időzítő, Automatikus kikapcsolás, Túlmelegedés védelem, Működés visszajelzés, Csúszásgátló talp
- Méret: 330 x 282 x 309 mm
- Súly: 3.6 kg
- Bemeneti feszültség / Frekvencia: 220-240V/ 50Hz/60Hz
- Garancia: 12 hónap
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Időzítő | Igen |
| Magasság | 33 cm |
| Márka | Too |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Mélység | 28.2 cm |
| Min. hőmérséklet | 80 °C |
| Szélesség | 31 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 4 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 4.5 l |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
- Forrólevegős fritőz
- Szín: Fehér
- Teljesítmény: 1500 W
- Hőfok szabályzás: Manuálisan állítható (80-200 °C)
- Sütési idő: Manuálisan állítható
- Kivehető kosár: Tapadás mentes bevonat
- Kosár kapacitása: 4.5 Liter
- Funkciók: Időzítő, Automatikus kikapcsolás, Túlmelegedés védelem, Működés visszajelzés, Csúszásgátló talp
- Méret: 330 x 282 x 309 mm
- Súly: 3.6 kg
- Bemeneti feszültség / Frekvencia: 220-240V/ 50Hz/60Hz
- Garancia: 12 hónap
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Időzítő | Igen |
| Magasság | 33 cm |
| Márka | Too |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Mélység | 28.2 cm |
| Min. hőmérséklet | 80 °C |
| Szélesség | 31 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 4 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 4.5 l |
Hasonló termékek
TOO forrólevegős sütő (air fryer/airfryer) AF-650-B 1500 W, 6 L, Digitális vezérléssel, Betekintő ablakkal, Fekete
Cikkszám: TOOAF650B
17.990 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
RAF R.5299 Elektromos Fritőz, Olajsütő 3,5L, 2000W, Fekete-Ezüst
Cikkszám: RAFR5299
17.900 Ft
Gyártó: RAF
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TOO AF-108W-1400W forrólevegős fritőz, Air Fryer
Cikkszám: TOOAF108W1400W
19.900 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TOO AF-110W-1350 W fehér 5,2 L forrólevegős sütő (air fryer/airfryer)
Cikkszám: AF110W1350W
20.990 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
KIMIYO KIM2400W6L LCD kijelzős Air Fryer, 2400W, 6 literes, Nagy kapacitású, Egészséges olajmentes sütés, Fekete-Arany
Cikkszám: KIM2400W6L
15.990 Ft
Gyártó: Kimiyo
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Royalty Line AF-5607D Betekintőablakos Forrólevegős Sütő, Air Fryer, 6,5 Literes, 1700W, Fekete
Cikkszám: ROYAF5607D
21.990 Ft
Gyártó: Royalty Line
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Royalty Line EFT-2000 Olajsütő, Fritőz, 2000W, 3 L,
Cikkszám: ROYEFT2000
14.990 Ft
Gyártó: Royalty Line
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Raf R.5220 5,5 literes egy tartályos elektromos olajsütő fedéllel, hőmérséklet szabályzóval és időzítő funkcióval, 2500 W, Szürke
Cikkszám: RAFR5220
23.990 Ft
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
