Leírás
Orion OPNH-2000ES kültéri hősugárzó, 2000 W, Halogén fűtő cső, 2 hőfokozat, Acél burkolat, IPX4 vízállóság, Húzózsinoros kapcsoló
Termékinformációk:
- 2000 W teljesítmény
- Kültéri fűtőtest bel- és kültéri használatra
- Hőszabályzó fokozat: 2
- Acél burkolat
- Vízállóság: IPX4
- Fűtés: halogén cső
- Húzózsinóros kapcsoló
- Szabadonálló készülék
Garancia: 24 hónap!
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Kerámiabetét | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 51 cm |
| Márka | Orion |
| Mélység | 51 cm |
| Szélesség | 20 cm |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tömeg | 11.17 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Hősugárzó |
| Termosztát | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 200 mm |
| Magasság (max.) | 510 mm |
| Mélység (max.) | 510 mm |
| Teljesítmény | 2000 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Orion OPNH-2000ES kültéri hősugárzó, 2000 W, Halogén fűtő cső, 2 hőfokozat, Acél burkolat, IPX4 vízállóság, Húzózsinoros kapcsoló
Termékinformációk:
- 2000 W teljesítmény
- Kültéri fűtőtest bel- és kültéri használatra
- Hőszabályzó fokozat: 2
- Acél burkolat
- Vízállóság: IPX4
- Fűtés: halogén cső
- Húzózsinóros kapcsoló
- Szabadonálló készülék
Garancia: 24 hónap!
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Kerámiabetét | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 51 cm |
| Márka | Orion |
| Mélység | 51 cm |
| Szélesség | 20 cm |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tömeg | 11.17 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Hősugárzó |
| Termosztát | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 200 mm |
| Magasság (max.) | 510 mm |
| Mélység (max.) | 510 mm |
| Teljesítmény | 2000 W |
