Leírás
LEÍRÁS:
A Philco PHSM 9100 konyhai robotgép 5,5 literes rozsdamentes acél táljában könnyedén készíthet nagyobb mennyiségű tésztát és krémet. A különböző Flexi cserélhető fejeknek köszönhetően tökéletesen felvert tejszínhabot és tojáshabot, valamint könnyű tésztákat is könnyedén elkészíthet. A bolygóműves rendszer biztosítja az alapanyagok maradéktalan feldolgozását és alapos összekeverését. Az 1500 W teljesítményű motor 8+1 teljesítmény-fokozattal irányítható, így az intenzitás mindig önnek megfelelő lesz.
- 1500 W elérhető teljesítmény
- Teljesen egyedi, 2 motoros rendszerrel rendelkezik
- Teljes fémszerkezet a fogaskerekekkel együtt (robusztus felépítés)
- Bolygóműves rendszer az összetevők tökéletes keveréséhez
- Rozsdamentes acél tál fogantyúval, 5,5 l térfogattal
- 8 sebesség + keverő vezérlés
- Kék fények a sebességszabályozó körül
- Összecsukható kar
- Műanyag fedél, adagoló nyílással az alapanyagok hozzáadásához
- Csúszásgátló talp
- Habverő
- Lapos habverő
- Dagasztó szár
- Húsdaráló (kolbász- és virsliketöltő, cukorkagyártó és tésztadarabokkal)
- 1,5 literes üvegedény
- Reszelő (3 különböző feltéttel)
- Fém tál fedéllel
- Teljesítmény : 1 500 W
- Edény űrtartalma: 5,5 l
- Edény anyaga : Rozsdamentes acél
- Dagasztás : Igen
- Habverés : Igen
- Mixer : Igen
- Sebességfokozatok száma: 8
- Tömeg : 11,4 kg
- Húsdaráló : Igen
- Sebességszabályozás :Igen
- Magasság: 49.5 cm
- Szélesség: 27 cm
- Mélység: 55.2 cm
- Szín : Ezüst
Paraméterek
| Aprító tartozék | Igen |
| Automatikus forgás | Igen |
| Bolygómozgás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Húsdaráló kiegészítő | Igen |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Magasság | 49.5 cm |
| Márka | Philco |
| Mélység | 55.2 cm |
| Mérőedény | Igen |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pillanatfokozat | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 8 |
| Szélesség | 27 cm |
| Szín | Ezüst |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 12 kg |
| Űrtartalom | 5.5 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
A Philco PHSM 9100 konyhai robotgép 5,5 literes rozsdamentes acél táljában könnyedén készíthet nagyobb mennyiségű tésztát és krémet. A különböző Flexi cserélhető fejeknek köszönhetően tökéletesen felvert tejszínhabot és tojáshabot, valamint könnyű tésztákat is könnyedén elkészíthet. A bolygóműves rendszer biztosítja az alapanyagok maradéktalan feldolgozását és alapos összekeverését. Az 1500 W teljesítményű motor 8+1 teljesítmény-fokozattal irányítható, így az intenzitás mindig önnek megfelelő lesz.
- 1500 W elérhető teljesítmény
- Teljesen egyedi, 2 motoros rendszerrel rendelkezik
- Teljes fémszerkezet a fogaskerekekkel együtt (robusztus felépítés)
- Bolygóműves rendszer az összetevők tökéletes keveréséhez
- Rozsdamentes acél tál fogantyúval, 5,5 l térfogattal
- 8 sebesség + keverő vezérlés
- Kék fények a sebességszabályozó körül
- Összecsukható kar
- Műanyag fedél, adagoló nyílással az alapanyagok hozzáadásához
- Csúszásgátló talp
- Habverő
- Lapos habverő
- Dagasztó szár
- Húsdaráló (kolbász- és virsliketöltő, cukorkagyártó és tésztadarabokkal)
- 1,5 literes üvegedény
- Reszelő (3 különböző feltéttel)
- Fém tál fedéllel
- Teljesítmény : 1 500 W
- Edény űrtartalma: 5,5 l
- Edény anyaga : Rozsdamentes acél
- Dagasztás : Igen
- Habverés : Igen
- Mixer : Igen
- Sebességfokozatok száma: 8
- Tömeg : 11,4 kg
- Húsdaráló : Igen
- Sebességszabályozás :Igen
- Magasság: 49.5 cm
- Szélesség: 27 cm
- Mélység: 55.2 cm
- Szín : Ezüst
| Aprító tartozék | Igen |
| Automatikus forgás | Igen |
| Bolygómozgás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Húsdaráló kiegészítő | Igen |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Magasság | 49.5 cm |
| Márka | Philco |
| Mélység | 55.2 cm |
| Mérőedény | Igen |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pillanatfokozat | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 8 |
| Szélesség | 27 cm |
| Szín | Ezüst |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 12 kg |
| Űrtartalom | 5.5 l |
