Leírás
LEÍRÁS:
STM 7900 PAUL 1 Konyhai robotgép SENCOR
• Akár 1500 W elérhető teljesítmény
• 6 év garancia a motorra
• 6,0 literes rozsdamentes edény
• 3 kimenet az egyszerűbb használat érdekében
• Sencor Smart Power & Energy – biztosítja az optimális fordulatszámot
• Fokozatmentes indulás, változtatható fordulatszám
• 6 sebességfokozat és impulzus funkció
• Robusztus fémből készült vezérlők, a hosszú élettartam érdekében
• Bolygóműves keverési rendszer
• Bajonett-rendszerű tartozékrögzítés
• Felhajtható kar a kényelmesebb munkavégzéshez, tartozékok cseréjéhez
• Beépített LED világítás a keverő edénynél
• Egyszerűen tisztítható (a rozsdamentes edény mosogatógépben is elmosható)
• Hálózati vezeték tároló
• Csúszásmentes lábak garantálják a készülék biztonságos használatát
• Több biztonsági funkcióval ellátva
A konyhai robotgép a következő funkciókat tudja ellátni:
habverés / keverés / dagasztás / húsdarálás / kolbásztöltés / daráltkeksz / készítés / mixelés / darálás / reszelés / szeletelés
Tartozékok:
• 3 darab húsdarálótárcsa: a finom, közepes és durva daráláshoz
• 2 különböző átmérőjű kolbásztöltő
• Daráltkeksz tészta kinyomó és készítő
• 1,5 literes üvegmixer
• 4 darab robusztus szeletelő dob
• Átlátszó fedél adagoló nyílással
• Műanyag zárófedél a rozsdamentes acéledényre
• 6,0 literes rozsdamentes acéledény
• Fém keverőszár a könnyű tésztákhoz
• Balón alakú rozsdamentes acél habverő
• Fém dagasztószár
• Speciális FLEXI fém keverőszár
Technikai információk:
- Feszültség és frekvencia: 220-240 V, 50/60
- Teljesítmény: 1500 W
- Sebességfokozatok száma: 6
- Zajszint: 85 dB
- Szélesség: 29,2 cm
- Magasság: 41,2 cm
- Mélység: 56 cm
- Szin: Szürke
- Tömeg: 10.8 kg
Paraméterek
| Aprító tartozék | Igen |
| Automatikus forgás | Igen |
| Bolygómozgás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Funkciók | LED-es világítás |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Húsdaráló kiegészítő | Igen |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Magasság | 41.2 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 56 cm |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szélesség | 29 cm |
| Szín | Szürke |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 11 kg |
| Űrtartalom | 6 l |
| Zajszint | 85 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
STM 7900 PAUL 1 Konyhai robotgép SENCOR
• Akár 1500 W elérhető teljesítmény
• 6 év garancia a motorra
• 6,0 literes rozsdamentes edény
• 3 kimenet az egyszerűbb használat érdekében
• Sencor Smart Power & Energy – biztosítja az optimális fordulatszámot
• Fokozatmentes indulás, változtatható fordulatszám
• 6 sebességfokozat és impulzus funkció
• Robusztus fémből készült vezérlők, a hosszú élettartam érdekében
• Bolygóműves keverési rendszer
• Bajonett-rendszerű tartozékrögzítés
• Felhajtható kar a kényelmesebb munkavégzéshez, tartozékok cseréjéhez
• Beépített LED világítás a keverő edénynél
• Egyszerűen tisztítható (a rozsdamentes edény mosogatógépben is elmosható)
• Hálózati vezeték tároló
• Csúszásmentes lábak garantálják a készülék biztonságos használatát
• Több biztonsági funkcióval ellátva
A konyhai robotgép a következő funkciókat tudja ellátni:
habverés / keverés / dagasztás / húsdarálás / kolbásztöltés / daráltkeksz / készítés / mixelés / darálás / reszelés / szeletelés
Tartozékok:
• 3 darab húsdarálótárcsa: a finom, közepes és durva daráláshoz
• 2 különböző átmérőjű kolbásztöltő
• Daráltkeksz tészta kinyomó és készítő
• 1,5 literes üvegmixer
• 4 darab robusztus szeletelő dob
• Átlátszó fedél adagoló nyílással
• Műanyag zárófedél a rozsdamentes acéledényre
• 6,0 literes rozsdamentes acéledény
• Fém keverőszár a könnyű tésztákhoz
• Balón alakú rozsdamentes acél habverő
• Fém dagasztószár
• Speciális FLEXI fém keverőszár
Technikai információk:
- Feszültség és frekvencia: 220-240 V, 50/60
- Teljesítmény: 1500 W
- Sebességfokozatok száma: 6
- Zajszint: 85 dB
- Szélesség: 29,2 cm
- Magasság: 41,2 cm
- Mélység: 56 cm
- Szin: Szürke
- Tömeg: 10.8 kg
| Aprító tartozék | Igen |
| Automatikus forgás | Igen |
| Bolygómozgás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Funkciók | LED-es világítás |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Húsdaráló kiegészítő | Igen |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Magasság | 41.2 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 56 cm |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szélesség | 29 cm |
| Szín | Szürke |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 11 kg |
| Űrtartalom | 6 l |
| Zajszint | 85 dB |
