Leírás
LEÍRÁS:
EasyLatte tejrendszer mindennapi használatra
Színes LED panel biztosítja a könnyű kezelhetőséget
Őrölt és szemes kávé használati lehetőség
Állítható kávéerősség
Kompakt méret
19 bar szivattyúnyomás a kiváló kávéhoz
Latte és cappuccino egyetlen gombnyomással
Tartós 300 ml-es tejtartály EasyConnect rendszerrel
Beépített professzionális főzőegység
Forróvíz funkció americano vagy tea készítéséhez
Rozsdamentes acél őrlő a precíz őrléshez
9 őrlési beállítás minden elvárásnak megfelelően
200 g-os kávétartály-kapacitás
Kivehető 1,3 literes víztartály
Thermoblock fűtőrendszer optimális vízhőmérsékletet biztosít
Állítható kávéadagolás
Előgőzölő rendszer a teljesebb kávéízért
Kávéscsésze méret memória funkció
Víztartály újratöltés figyelmeztetés
Kávébab újratöltés jelzés
Kávézacc-tartály telítettség jelzés
Vízkőmentesítés jelző
Vízkőmentesítési program
Kivehető kávézacc-tartály
ECO üzemmód
Automatikus öntisztító funkció
Teljesítmény: 1400 W
Méretek: 21.5x34x45.5cm
Súly: 9,5 kg
Színe: Fehér-Fekete
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Gőznyomás | 19 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Időzítő | Igen |
| Kijelző | LED |
| Kivehető víztartály | Igen |
| Magasság | 34 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 45.5 cm |
| Szélesség | 21 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1400 W |
| Tömeg | 9.5 kg |
| Tulajdonság | Víztartály kijelzés |
| Vezérlőpanel típusa | Érintőképernyős |
| Vízkőmentesítés | Igen |
| Víztartály kapacitása | 1300 ml |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
EasyLatte tejrendszer mindennapi használatra
Színes LED panel biztosítja a könnyű kezelhetőséget
Őrölt és szemes kávé használati lehetőség
Állítható kávéerősség
Kompakt méret
19 bar szivattyúnyomás a kiváló kávéhoz
Latte és cappuccino egyetlen gombnyomással
Tartós 300 ml-es tejtartály EasyConnect rendszerrel
Beépített professzionális főzőegység
Forróvíz funkció americano vagy tea készítéséhez
Rozsdamentes acél őrlő a precíz őrléshez
9 őrlési beállítás minden elvárásnak megfelelően
200 g-os kávétartály-kapacitás
Kivehető 1,3 literes víztartály
Thermoblock fűtőrendszer optimális vízhőmérsékletet biztosít
Állítható kávéadagolás
Előgőzölő rendszer a teljesebb kávéízért
Kávéscsésze méret memória funkció
Víztartály újratöltés figyelmeztetés
Kávébab újratöltés jelzés
Kávézacc-tartály telítettség jelzés
Vízkőmentesítés jelző
Vízkőmentesítési program
Kivehető kávézacc-tartály
ECO üzemmód
Automatikus öntisztító funkció
Teljesítmény: 1400 W
Méretek: 21.5x34x45.5cm
Súly: 9,5 kg
Színe: Fehér-Fekete
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Gőznyomás | 19 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Időzítő | Igen |
| Kijelző | LED |
| Kivehető víztartály | Igen |
| Magasság | 34 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 45.5 cm |
| Szélesség | 21 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1400 W |
| Tömeg | 9.5 kg |
| Tulajdonság | Víztartály kijelzés |
| Vezérlőpanel típusa | Érintőképernyős |
| Vízkőmentesítés | Igen |
| Víztartály kapacitása | 1300 ml |
