Leírás
LEÍRÁS:
Az EasyLatte tejrendszer segítségével krémes kapucsínót és finom lattét készíthet egyetlen gombnyomással. A 300 ml-es tartós tejtartály biztosítja a szükséges tejmennyiséget, míg a OneTouch funkció segítségével akár 15 különböző ital közül választhat, az eszpresszótól a flat white-ig.
Professzionális Tulajdonságok
- 19 bar nyomáson működő szivattyú garantálja a kávé tökéletes ízét
- Beépített rozsdamentes acél őrlő 9 őrlési beállítással
- Őrölt kávé használatának lehetősége
- Thermoblock fűtőrendszer az optimális vízhőmérséklet érdekében
- Automata öntisztító és vízkőmentesítő program
Kényelmes és Felhasználóbarát
A Sencor SES 9350CH kávéfőző kiegészítve van egy intuitív intelligens karbantartási rendszerrel, amely kijelzőn történő navigációval segít a készülék tisztán tartásában. Az állítható kávé erősség, kávécsésze méret memória funkció, víztartály újratöltési riasztás, és kávézacc-tartály jelzések biztosítják a maximális kényelmet és az egyszerű használatot.
Specifikációk és Méretek
- Teljesítmény: 1400 W
- Nyomás: 19 bar
- Víztartály kapacitás: 1,3 liter
- Kávétartály kapacitás: 200 g
- Őrlési beállítások: 9
- Méretek: 25 x 34 x 38 cm
- Súly: 9,5 kg
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Gőznyomás | 19 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Időzítő | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Kivehető víztartály | Igen |
| Magasság | 34 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 38 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| Szín | Fekete-Ezüst |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1400 W |
| Tömeg | 9.5 kg |
| Tulajdonság | Érintővezérléses LCD kijelző |
| Vezérlőpanel típusa | Érintőképernyős |
| Vízkőmentesítés | Igen |
| Víztartály kapacitása | 1300 ml |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Az EasyLatte tejrendszer segítségével krémes kapucsínót és finom lattét készíthet egyetlen gombnyomással. A 300 ml-es tartós tejtartály biztosítja a szükséges tejmennyiséget, míg a OneTouch funkció segítségével akár 15 különböző ital közül választhat, az eszpresszótól a flat white-ig.
Professzionális Tulajdonságok
- 19 bar nyomáson működő szivattyú garantálja a kávé tökéletes ízét
- Beépített rozsdamentes acél őrlő 9 őrlési beállítással
- Őrölt kávé használatának lehetősége
- Thermoblock fűtőrendszer az optimális vízhőmérséklet érdekében
- Automata öntisztító és vízkőmentesítő program
Kényelmes és Felhasználóbarát
A Sencor SES 9350CH kávéfőző kiegészítve van egy intuitív intelligens karbantartási rendszerrel, amely kijelzőn történő navigációval segít a készülék tisztán tartásában. Az állítható kávé erősség, kávécsésze méret memória funkció, víztartály újratöltési riasztás, és kávézacc-tartály jelzések biztosítják a maximális kényelmet és az egyszerű használatot.
Specifikációk és Méretek
- Teljesítmény: 1400 W
- Nyomás: 19 bar
- Víztartály kapacitás: 1,3 liter
- Kávétartály kapacitás: 200 g
- Őrlési beállítások: 9
- Méretek: 25 x 34 x 38 cm
- Súly: 9,5 kg
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Gőznyomás | 19 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Időzítő | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Kivehető víztartály | Igen |
| Magasság | 34 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 38 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| Szín | Fekete-Ezüst |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1400 W |
| Tömeg | 9.5 kg |
| Tulajdonság | Érintővezérléses LCD kijelző |
| Vezérlőpanel típusa | Érintőképernyős |
| Vízkőmentesítés | Igen |
| Víztartály kapacitása | 1300 ml |
