Leírás
LEÍRÁS:
ERŐS ÉS HATÉKONY
- 2200 W-os teljesítmény
STRIX TECHNOLÓGIA
- Első a minőség és a biztonság: A Strix vízforralóvezérlést úgy tervezték, hogy megfeleljen az összes vonatkozó nemzetközi szabványnak, és úgy gyártották, hogy meghaladja a 12.000 normál működési ciklust is.
ROZSDAMENTES ACÉL BELSŐ TEST
- A dupla falú kialakítás jobb szigetelést biztosít, hogy a víz hosszabb ideig meleg maradjon, emellett csökkenti a készülék külső hőmérsékletét, amikor a víz forró. A vízszintjelzőket a készülék belsejében találja.
TÚLMELEGEDÉS ELLENI VÉDELEM
- A vízforraló automatikusan kikapcsol, ha a hőmérséklet eléri a 100 °C-ot. A készülék akkor is kikapcsol, ha túl kevés, vagy egyáltalán nincs benne víz.
KÖNNYŰ TISZTÍTÁS
- Ennek a Tesla vízforralónak a rozsdamentes acélból készült fűtőeleme fedett, ami megkönnyíti a tisztítást.
GOMBNYOMÁSRA NYÍLÓ FEDÉL
- Ez a funkció megkönnyíti a készülék kinyitását és kezelését.
Max. teljesítmény: 2200 W
Űrtartalom:1.5 l
Működési mód: Hálózati
360°-ban forgó alap: Igen
Rejtett fűtőszál: Igen
Szintjelző: Igen
Működésjelző fény: Igen
Automatikus kikapcsolás: Igen
Túlmelegedés elleni védelem: Igen
Burkolat anyaga: Műanyag
Szín: Fekete
Szélesség: 16 cm
Magasság: 25.20 cm
Mélység: 23.70 cm
Tömeg: 1.11 kg
Gyártói garancia: 24 hónap
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 25.2 cm |
| Márka | Tesla |
| Mélység | 23.7 cm |
| Szélesség | 16 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 1.11 kg |
| Űrtartalom | 1.5 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
ERŐS ÉS HATÉKONY
- 2200 W-os teljesítmény
STRIX TECHNOLÓGIA
- Első a minőség és a biztonság: A Strix vízforralóvezérlést úgy tervezték, hogy megfeleljen az összes vonatkozó nemzetközi szabványnak, és úgy gyártották, hogy meghaladja a 12.000 normál működési ciklust is.
ROZSDAMENTES ACÉL BELSŐ TEST
- A dupla falú kialakítás jobb szigetelést biztosít, hogy a víz hosszabb ideig meleg maradjon, emellett csökkenti a készülék külső hőmérsékletét, amikor a víz forró. A vízszintjelzőket a készülék belsejében találja.
TÚLMELEGEDÉS ELLENI VÉDELEM
- A vízforraló automatikusan kikapcsol, ha a hőmérséklet eléri a 100 °C-ot. A készülék akkor is kikapcsol, ha túl kevés, vagy egyáltalán nincs benne víz.
KÖNNYŰ TISZTÍTÁS
- Ennek a Tesla vízforralónak a rozsdamentes acélból készült fűtőeleme fedett, ami megkönnyíti a tisztítást.
GOMBNYOMÁSRA NYÍLÓ FEDÉL
- Ez a funkció megkönnyíti a készülék kinyitását és kezelését.
Max. teljesítmény: 2200 W
Űrtartalom:1.5 l
Működési mód: Hálózati
360°-ban forgó alap: Igen
Rejtett fűtőszál: Igen
Szintjelző: Igen
Működésjelző fény: Igen
Automatikus kikapcsolás: Igen
Túlmelegedés elleni védelem: Igen
Burkolat anyaga: Műanyag
Szín: Fekete
Szélesség: 16 cm
Magasság: 25.20 cm
Mélység: 23.70 cm
Tömeg: 1.11 kg
Gyártói garancia: 24 hónap
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 25.2 cm |
| Márka | Tesla |
| Mélység | 23.7 cm |
| Szélesség | 16 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 1.11 kg |
| Űrtartalom | 1.5 l |
