Leírás
DeLonghi HCX3120FS konvektor, 2000 W, 3 teljesítmény fokozat, HI-FI technológia, 24 órás időzítő, Termosztát, Hőfokszabályozó, Túlmelegedés elleni védelem, Fagyálló funkció, Szürke
Termékinformációk:
- Maximális fűtési teljesítmény: 2000W
- 3 teljesítmény beállítás
- ÚJ SLIM STÍLUSÚ KIALAKÍTÁS
- HI – FI technológia
- 24 órás, felhasználóbarát időzítő a napi programozott munkaidőhöz
- A Sicura System plusz egy hangjelző kikapcsolja a készüléket, ha az véletlenül felborul.
- Szobatermosztát a kívánt hőmérséklet beállításához és automatikus fenntartásához.
- Biztonsági termosztát
- Fagyálló funkció
- Fogantyúk a könnyű szállítás érdekében
- Tartozékok mellékelve
- Vezeték tárolása
Garancia: 12 hónap
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Nem |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 55 cm |
| Márka | Delonghi |
| Mélység | 7.5 cm |
| Szélesség | 82 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tömeg | 9 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Típus | Elektromos konvektor |
| Termosztát | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 820 mm |
| Magasság (max.) | 550 mm |
| Mélység (max.) | 75 mm |
| Teljesítmény | 2000 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
DeLonghi HCX3120FS konvektor, 2000 W, 3 teljesítmény fokozat, HI-FI technológia, 24 órás időzítő, Termosztát, Hőfokszabályozó, Túlmelegedés elleni védelem, Fagyálló funkció, Szürke
Termékinformációk:
- Maximális fűtési teljesítmény: 2000W
- 3 teljesítmény beállítás
- ÚJ SLIM STÍLUSÚ KIALAKÍTÁS
- HI – FI technológia
- 24 órás, felhasználóbarát időzítő a napi programozott munkaidőhöz
- A Sicura System plusz egy hangjelző kikapcsolja a készüléket, ha az véletlenül felborul.
- Szobatermosztát a kívánt hőmérséklet beállításához és automatikus fenntartásához.
- Biztonsági termosztát
- Fagyálló funkció
- Fogantyúk a könnyű szállítás érdekében
- Tartozékok mellékelve
- Vezeték tárolása
Garancia: 12 hónap
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Nem |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 55 cm |
| Márka | Delonghi |
| Mélység | 7.5 cm |
| Szélesség | 82 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tömeg | 9 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Típus | Elektromos konvektor |
| Termosztát | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 820 mm |
| Magasság (max.) | 550 mm |
| Mélység (max.) | 75 mm |
| Teljesítmény | 2000 W |
