Leírás
Mill SG2000MEC 2000W Instant mechanikus mobil konvektor, Termosztát, Hőfokszabályozó, 3 teljesítményszint, Túlmelegedés elleni védelem, Borulás elleni védelem, Fehér
Termékinformációk:
A Mill SG2000MEC egy csendes, nagy teljesítményű, 2000 Wattos konvektoros fűtőberendezés, amely akár 20 m2-es helyiségekhez is alkalmas. 3 wattos beállítással rendelkezik, egy egyszerű mechanikus termosztát, amely lehetővé teszi a hőmérséklet emelését és csökkentését. Természetesen van benne "borulás" kapcsoló és túlmelegedés elleni védelem is.
Szép lekerekített sarkai és enyhén ívelt paneljei vannak. A lábak diszkrét formája és dőlésszöge olyan érzést kelt, mintha a kályha a padlón úszna.
Az SG2000MEC a Mill konvekciós kályha sorozat alapmodellje. Ha olyan elektronikus termosztátos modellt keresel, amivel pontosan be tudja állítani a kívánt hőmérsékletet fokban, akkor nézze meg pl.: SG2000LED. 2200 wattos konvektoros fűtés is kapható. A konvekciós sorozaton belül természetesen van WiFi változat is.
Műszaki adatok:
Teljesítmény: 2000 watt
3 állás: 750 /1250 /2000 Watt
Mechanikus termosztát (gomb, amellyel felemelheti vagy leengedheti a fűtést, de nem tudja kijelezni a kívánt hőmérsékletet
20 m2-es helyiségig alkalmas
100%-ban csendes működés
Fűtőelem anyaga: huzalelem
Acél előlapok fehér műanyag lábbal
Szín Fehér
Zsinór: fekete, 160 cm
Vezetékkimenet elhelyezése: vége
Földcsatlakozás: Igen
A termék méretei (Sz x Mé x Ma cm): 62,0 x 9,5 x 33,5 cm
Garancia: 12 hónap
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 33.5 cm |
| Márka | Mill |
| Mélység | 9.5 cm |
| Szélesség | 62 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tömeg | 3.5 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Típus | Elektromos konvektor |
| Termosztát | Igen |
| Szélesség (max.) | 620 mm |
| Magasság (max.) | 335 mm |
| Mélység (max.) | 95 mm |
| Teljesítmény | 2000 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Mill SG2000MEC 2000W Instant mechanikus mobil konvektor, Termosztát, Hőfokszabályozó, 3 teljesítményszint, Túlmelegedés elleni védelem, Borulás elleni védelem, Fehér
Termékinformációk:
A Mill SG2000MEC egy csendes, nagy teljesítményű, 2000 Wattos konvektoros fűtőberendezés, amely akár 20 m2-es helyiségekhez is alkalmas. 3 wattos beállítással rendelkezik, egy egyszerű mechanikus termosztát, amely lehetővé teszi a hőmérséklet emelését és csökkentését. Természetesen van benne "borulás" kapcsoló és túlmelegedés elleni védelem is.
Szép lekerekített sarkai és enyhén ívelt paneljei vannak. A lábak diszkrét formája és dőlésszöge olyan érzést kelt, mintha a kályha a padlón úszna.
Az SG2000MEC a Mill konvekciós kályha sorozat alapmodellje. Ha olyan elektronikus termosztátos modellt keresel, amivel pontosan be tudja állítani a kívánt hőmérsékletet fokban, akkor nézze meg pl.: SG2000LED. 2200 wattos konvektoros fűtés is kapható. A konvekciós sorozaton belül természetesen van WiFi változat is.
Műszaki adatok:
Teljesítmény: 2000 watt
3 állás: 750 /1250 /2000 Watt
Mechanikus termosztát (gomb, amellyel felemelheti vagy leengedheti a fűtést, de nem tudja kijelezni a kívánt hőmérsékletet
20 m2-es helyiségig alkalmas
100%-ban csendes működés
Fűtőelem anyaga: huzalelem
Acél előlapok fehér műanyag lábbal
Szín Fehér
Zsinór: fekete, 160 cm
Vezetékkimenet elhelyezése: vége
Földcsatlakozás: Igen
A termék méretei (Sz x Mé x Ma cm): 62,0 x 9,5 x 33,5 cm
Garancia: 12 hónap
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 33.5 cm |
| Márka | Mill |
| Mélység | 9.5 cm |
| Szélesség | 62 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tömeg | 3.5 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Típus | Elektromos konvektor |
| Termosztát | Igen |
| Szélesség (max.) | 620 mm |
| Magasság (max.) | 335 mm |
| Mélység (max.) | 95 mm |
| Teljesítmény | 2000 W |
