Leírás
Mill SG2000LED Instant 2000W mobil konvektor, Termosztát, Hőfokszabályozó, 3 teljesítményszint, Túlmelegedés elleni védelem, Borulás elleni védelem, LED kijelző, Ventillátor, Fehér
Termékinformációk:
Az SG2000LED egy csendes konvektoros fűtés 2000 watt teljesítménnyel. Gyönyörű dizájnnal, gyönyörű alumínium talppal, mindkét oldalán acél panellel, elektronikus LED kijelzővel, 3 wattos beállítással és ventilátorral az extra hőelosztásért a hideg napokra.
Az SG2000LED konvekciós fűtőelem gyönyörű lekerekített sarkokkal és enyhén ívelt panellel rendelkezik. A lábak diszkrét formája és dőlésszöge olyan érzést kelt, mintha a kályha a padlón úszna. Teljesen stílusos melegítő!
Műszaki adatok:
Teljesítmény: 2000 W (750/1250/2000 W)
Elektronikus termosztát
Ventilátor
100%-ban csendes működés
LED kijelző
Acél előlap és alumínium talp
Szín Fehér
Zsinór: fekete, 160 cm
Vezetékkimenet elhelyezése: vége
Földcsatlakozás: Igen
3 fűtési fokozat
A termék méretei (Sz x Mé x Ma cm): 62,0 x 9,5 x 33,5 cm
Garancia: 12 hónap
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Kábel hossza | 1.6 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 38.5 cm |
| Márka | Mill |
| Mélység | 21 cm |
| Szélesség | 62 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tömeg | 4.4 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Típus | Elektromos konvektor |
| Termosztát | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 620 mm |
| Magasság (max.) | 335 mm |
| Mélység (max.) | 95 mm |
| Teljesítmény | 2000 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Mill SG2000LED Instant 2000W mobil konvektor, Termosztát, Hőfokszabályozó, 3 teljesítményszint, Túlmelegedés elleni védelem, Borulás elleni védelem, LED kijelző, Ventillátor, Fehér
Termékinformációk:
Az SG2000LED egy csendes konvektoros fűtés 2000 watt teljesítménnyel. Gyönyörű dizájnnal, gyönyörű alumínium talppal, mindkét oldalán acél panellel, elektronikus LED kijelzővel, 3 wattos beállítással és ventilátorral az extra hőelosztásért a hideg napokra.
Az SG2000LED konvekciós fűtőelem gyönyörű lekerekített sarkokkal és enyhén ívelt panellel rendelkezik. A lábak diszkrét formája és dőlésszöge olyan érzést kelt, mintha a kályha a padlón úszna. Teljesen stílusos melegítő!
Műszaki adatok:
Teljesítmény: 2000 W (750/1250/2000 W)
Elektronikus termosztát
Ventilátor
100%-ban csendes működés
LED kijelző
Acél előlap és alumínium talp
Szín Fehér
Zsinór: fekete, 160 cm
Vezetékkimenet elhelyezése: vége
Földcsatlakozás: Igen
3 fűtési fokozat
A termék méretei (Sz x Mé x Ma cm): 62,0 x 9,5 x 33,5 cm
Garancia: 12 hónap
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Kábel hossza | 1.6 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 38.5 cm |
| Márka | Mill |
| Mélység | 21 cm |
| Szélesség | 62 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tömeg | 4.4 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Típus | Elektromos konvektor |
| Termosztát | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 620 mm |
| Magasság (max.) | 335 mm |
| Mélység (max.) | 95 mm |
| Teljesítmény | 2000 W |
