Leírás
TOO EC -200-W 1500W elektromos konvektor, gurítható, 2 Hőfokozat, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, Szabadon álló vagy falra szerelhető, Fehér
TERMÉK JELLEMZŐK:
- Teljesítmény: 750 / 1500 W
- IP védettségi fokozat: IP24
- 2 Fokozat
- Termosztát
- Túlmelegedés elleni védelem
- Szabadon álló vagy falra szerelhető
- Szín: Fehér
- Méret: 62 x 25 x 50 cm
- Súly: 4.5 kg
- Bemeneti feszültség / Frekvencia: ~230V / 50-60Hz
Doboz tartalma:
- TOO EC -200-W 1500W Elektromos konvektor
- Használati útmutató
Garancia: 24 hónap Display szervizben!
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 50 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 25 cm |
| Szélesség | 62 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 4.5 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Típus | Elektromos konvektor |
| Termosztát | Igen |
| Teljesítmény | 2000 W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
TOO EC -200-W 1500W elektromos konvektor, gurítható, 2 Hőfokozat, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, Szabadon álló vagy falra szerelhető, Fehér
TERMÉK JELLEMZŐK:
- Teljesítmény: 750 / 1500 W
- IP védettségi fokozat: IP24
- 2 Fokozat
- Termosztát
- Túlmelegedés elleni védelem
- Szabadon álló vagy falra szerelhető
- Szín: Fehér
- Méret: 62 x 25 x 50 cm
- Súly: 4.5 kg
- Bemeneti feszültség / Frekvencia: ~230V / 50-60Hz
Doboz tartalma:
- TOO EC -200-W 1500W Elektromos konvektor
- Használati útmutató
Garancia: 24 hónap Display szervizben!
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 50 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 25 cm |
| Szélesség | 62 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 4.5 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Típus | Elektromos konvektor |
| Termosztát | Igen |
| Teljesítmény | 2000 W |
Hasonló termékek
TOO EC -110 2000W elektromos konvektor, 3 Hőfokozat, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, Fehér
Cikkszám: TOOEC1102000W
12.990 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TOO EC -100 2000W elektromos konvektor, 3 Hőfokozat, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, Falra szerelhető, Fehér
Cikkszám: TOOEC1002000W
14.990 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SCF 2001 Elektromos konvektor, 2000W, Falra szerelhető, Fokozatmentes hőmérséklet állítás, Fehér
Cikkszám: SENCORSCF2001
18.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Mill SG2000MEC 2000W Instant mechanikus mobil konvektor, Termosztát, Hőfokszabályozó, 3 teljesítményszint, Túlmelegedés elleni védelem, Borulás elleni védelem, Fehér
Cikkszám: MILLSG2000MEC
41.990 Ft
Gyártó: Mill
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Mill CO2200MECMAX Instant Max 2200W mechanikus mobil konvektor, Termosztát, Hőfokszabályozó, 3 teljesítményszint, Túlmelegedés elleni védelem, Borulás elleni védelem, Fehér
Cikkszám: MILLCO2200MECMAX
42.990 Ft
Gyártó: Mill
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
DeLonghi HCX3120FS konvektor, 2000 W, 3 teljesítmény fokozat, HI-FI technológia, 24 órás időzítő, Termosztát, Hőfokszabályozó, Túlmelegedés elleni védelem, Fagyálló funkció, Szürke
Cikkszám: DELOHCX3120FS
42.990 Ft
Gyártó: Delonghi
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Mill SG2000LED Instant 2000W mobil konvektor, Termosztát, Hőfokszabályozó, 3 teljesítményszint, Túlmelegedés elleni védelem, Borulás elleni védelem, LED kijelző, Ventillátor, Fehér
Cikkszám: MILLSG2000LED
57.990 Ft
Gyártó: Mill
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Mill CO1200WIFI3 WiFi 1200W intelligens mobil konvektor, Termosztát-WiFi+app, Hőfokszabályozó, Túlmelegedés elleni védelem, Fehér
Cikkszám: MILLCO1200WIFI3
79.990 Ft
Gyártó: Mill
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.

