Leírás
Havit HV-H2198D vezetékes fejhallgató leírása - sárga-kék
• hangszóró méretei: 40mm
• hangszóró impedancia: 32 Omh + 15%
• frekvencia átvitel: 20Hz-20kHz
• érzékenység: 98±3dB/mW
• névleges teljesítmény: 15mW
• teljesítmény: 100mW
• kábel hossza: 1,2±0,15m
• 3,5 mm
Paraméterek
| Audio érzékenység | 98 dB |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Csatlakozók | 3.5 Jack |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Frekvencia átvitel | 20-20000 khz |
| Funkciók | Beépített mikrofon |
| Hangszórók átmérője | 40 mm |
| Hordhatósági változatok | Fejhallgató |
| Irányítás típusa | On cable |
| Jelátvitel | Vezetékes |
| Kapcsolódás | Audio Jack |
| Kimeneti ellenállás (Impedancia) | 32 Ω |
| Kivitel | Fület teljesen befedő (Over-Ear) |
| Márka | Havit |
| Technológia | Vezetékes |
| Tömeg | 0.2 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Havit HV-H2198D vezetékes fejhallgató leírása - sárga-kék
• hangszóró méretei: 40mm
• hangszóró impedancia: 32 Omh + 15%
• frekvencia átvitel: 20Hz-20kHz
• érzékenység: 98±3dB/mW
• névleges teljesítmény: 15mW
• teljesítmény: 100mW
• kábel hossza: 1,2±0,15m
• 3,5 mm
| Audio érzékenység | 98 dB |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Csatlakozók | 3.5 Jack |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Frekvencia átvitel | 20-20000 khz |
| Funkciók | Beépített mikrofon |
| Hangszórók átmérője | 40 mm |
| Hordhatósági változatok | Fejhallgató |
| Irányítás típusa | On cable |
| Jelátvitel | Vezetékes |
| Kapcsolódás | Audio Jack |
| Kimeneti ellenállás (Impedancia) | 32 Ω |
| Kivitel | Fület teljesen befedő (Over-Ear) |
| Márka | Havit |
| Technológia | Vezetékes |
| Tömeg | 0.2 kg |
