Leírás
Orion OCH-401 kerámia hősugárzó, 1500 W, Hőfokszabályozó, Termosztát, 3 fűtési fokozat, Oszcillálás, Túlmelegedés elleni védelem, Biztonsági kikapcsolás borulás esetén, Inox
Termékinformációk:
- Kerámia hordozható hősugárzó
- Fűtési fokozatok száma: 3
- Hűvös / meleg / forró levegő
- Kerámia fűtőelem
- Túlmelegedés elleni védelem
- Oszcillálás
- Állítható hőmérséklet szabályozó
- Működést kijelző fény
- Biztonsági kikapcsolás borulás esetén
- Inox készülékszín
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Kerámiabetét | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Kontroll lámpa |
| Magasság | 30.5 cm |
| Márka | Orion |
| Mélység | 23.5 cm |
| Szélesség | 15 cm |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 3 |
| Tömeg | 0.85 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Hősugárzó |
| Termosztát | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Teljesítmény | 1500 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Orion OCH-401 kerámia hősugárzó, 1500 W, Hőfokszabályozó, Termosztát, 3 fűtési fokozat, Oszcillálás, Túlmelegedés elleni védelem, Biztonsági kikapcsolás borulás esetén, Inox
Termékinformációk:
- Kerámia hordozható hősugárzó
- Fűtési fokozatok száma: 3
- Hűvös / meleg / forró levegő
- Kerámia fűtőelem
- Túlmelegedés elleni védelem
- Oszcillálás
- Állítható hőmérséklet szabályozó
- Működést kijelző fény
- Biztonsági kikapcsolás borulás esetén
- Inox készülékszín
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Kerámiabetét | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Kontroll lámpa |
| Magasság | 30.5 cm |
| Márka | Orion |
| Mélység | 23.5 cm |
| Szélesség | 15 cm |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 3 |
| Tömeg | 0.85 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Hősugárzó |
| Termosztát | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Teljesítmény | 1500 W |
