Leírás
Orion OFH-2000H hősugárzó, 2000 W, Hőfokszabályozó, Termosztát, 2 fűtési fokozat, Túlmelegedés elleni védelem, Felbillenés esetén kikapcsol, Fehér
Termékinformációk:
- 2000 W teljesítmény
- 2 sebesség
- Állítható hőfokszabályzó
- Biztonsági kapcsoló
- Eldőlés érzékelő
Garancia: 24 hónap!
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hideg levegő fokozat | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 14 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 28 cm |
| Szélesség | 22 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 1.2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Hősugárzó |
| Távirányító | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 225 mm |
| Magasság (max.) | 140 mm |
| Mélység (max.) | 280 mm |
| Teljesítmény | 2000 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Orion OFH-2000H hősugárzó, 2000 W, Hőfokszabályozó, Termosztát, 2 fűtési fokozat, Túlmelegedés elleni védelem, Felbillenés esetén kikapcsol, Fehér
Termékinformációk:
- 2000 W teljesítmény
- 2 sebesség
- Állítható hőfokszabályzó
- Biztonsági kapcsoló
- Eldőlés érzékelő
Garancia: 24 hónap!
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hideg levegő fokozat | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 14 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 28 cm |
| Szélesség | 22 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 1.2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Hősugárzó |
| Távirányító | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 225 mm |
| Magasság (max.) | 140 mm |
| Mélység (max.) | 280 mm |
| Teljesítmény | 2000 W |
