Leírás
Orion OHH-120 halogén hősugárzó, 1200 W, Hőfokszabályozó, Termosztát, 3 fűtési fokozat, Túlmelegedés elleni védelem, Oszcillálás, Automata biztonsági kikapcsolás, Ezüst-Fekete
Termékinformációk:
•1200 W teljesítmény
•Túlmelegedés elleni védelem
•Oszcillálás
•Termosztát
•Fokozatok szám: 3
•Automata biztonsági kikapcsolás
Garancia: 24 hónap!
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 58 cm |
| Márka | Orion |
| Mélység | 35 cm |
| Szélesség | 17 cm |
| Szín | Ezüst-Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1200 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 3 |
| Tömeg | 2.5 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Halogén hősugárzó |
| Termosztát | Igen |
| Távirányító | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Hőfokszabályzó | Nem |
| Szélesség (max.) | 170 mm |
| Magasság (max.) | 580 mm |
| Mélység (max.) | 350 mm |
| Teljesítmény | 1200 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Orion OHH-120 halogén hősugárzó, 1200 W, Hőfokszabályozó, Termosztát, 3 fűtési fokozat, Túlmelegedés elleni védelem, Oszcillálás, Automata biztonsági kikapcsolás, Ezüst-Fekete
Termékinformációk:
•1200 W teljesítmény
•Túlmelegedés elleni védelem
•Oszcillálás
•Termosztát
•Fokozatok szám: 3
•Automata biztonsági kikapcsolás
Garancia: 24 hónap!
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 58 cm |
| Márka | Orion |
| Mélység | 35 cm |
| Szélesség | 17 cm |
| Szín | Ezüst-Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1200 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 3 |
| Tömeg | 2.5 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Halogén hősugárzó |
| Termosztát | Igen |
| Távirányító | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Hőfokszabályzó | Nem |
| Szélesség (max.) | 170 mm |
| Magasság (max.) | 580 mm |
| Mélység (max.) | 350 mm |
| Teljesítmény | 1200 W |
