Leírás
TOO FH-123 ventilátoros hősugárzó, 2000 W, Hőfokszabályozó, Termosztát, 2 fűtési fokozat, Túlmelegedés elleni védelem, Felbillenés esetén kikapcsol, Fehér
Termék jellemzők:
- Teljesítmény: 1000 / 2000 W
- Túlmelegedés elleni védelem
- Felbillenés esetén kikapcsol
- Működésjelző fény
- Termosztát
- Szín: Fehér
- Méret: 21.5 x 12 x 25 cm
- Súly: 0.85 kg
- Bemeneti feszültség / Frekvencia: ~ 230V / 50-60Hz
Doboz tartalma:
- TOO FH-123 2000W fehér ventilátoros hősugárzó
- Használati útmutató
Garancia: 12 hónap Display szervizben
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 25 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 12 cm |
| Szélesség | 21 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 0.85 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
TOO FH-123 ventilátoros hősugárzó, 2000 W, Hőfokszabályozó, Termosztát, 2 fűtési fokozat, Túlmelegedés elleni védelem, Felbillenés esetén kikapcsol, Fehér
Termék jellemzők:
- Teljesítmény: 1000 / 2000 W
- Túlmelegedés elleni védelem
- Felbillenés esetén kikapcsol
- Működésjelző fény
- Termosztát
- Szín: Fehér
- Méret: 21.5 x 12 x 25 cm
- Súly: 0.85 kg
- Bemeneti feszültség / Frekvencia: ~ 230V / 50-60Hz
Doboz tartalma:
- TOO FH-123 2000W fehér ventilátoros hősugárzó
- Használati útmutató
Garancia: 12 hónap Display szervizben
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 25 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 12 cm |
| Szélesség | 21 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 0.85 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
