Leírás
LEÍRÁS:
- Általános Jellemzők:
Szín fehér,
Hűtés típusa statikus
Energiaosztály E
Teljes nettó űrtartalom 93 liter
Méretek és Súly: Méretek (Szé x Mé x Ma) 472x450x860
Súly 19 kg
- Működés:
Zajszint 41 dB
Vezérlés belső gomb
Hűtőrendszer egykörös
Belső Kialakítás:
Hűtőszekrény belső világítás Igen
Zöldségrekesz 1 db
Polcok Száma 2,
Ajtórekeszek 3
Ajtó Megfordíthat
Paraméterek
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Hűtő polcok száma | 2 |
| Hűtő térfogat | 93 l |
| Magasság | 86 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Szélesség | 47 cm |
| Teljes térfogat | 93 l |
| Tömeg | 19 kg |
| Zajszint | 41 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
- Általános Jellemzők:
Szín fehér,
Hűtés típusa statikus
Energiaosztály E
Teljes nettó űrtartalom 93 liter
Méretek és Súly: Méretek (Szé x Mé x Ma) 472x450x860
Súly 19 kg
- Működés:
Zajszint 41 dB
Vezérlés belső gomb
Hűtőrendszer egykörös
Belső Kialakítás:
Hűtőszekrény belső világítás Igen
Zöldségrekesz 1 db
Polcok Száma 2,
Ajtórekeszek 3
Ajtó Megfordíthat
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Hűtő polcok száma | 2 |
| Hűtő térfogat | 93 l |
| Magasság | 86 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Szélesség | 47 cm |
| Teljes térfogat | 93 l |
| Tömeg | 19 kg |
| Zajszint | 41 dB |
