Leírás
Termék típus: egyajtós kabinet hűtőszekrény
Szín: Fehér
Teljes méret:109 L
Hűtő mérete: 95 L
Fagyasztó mérete: 14 L
Klíma osztály: ST/N
Energia osztály: E
Zajszínt: 40 dB
Hűtő: 1 polc + rekesz
Rejtett ajtónyitás: Igen
Megfordítható ajtók: Igen
Manuális leolvasztás: Igen
Belső világítás: LED
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 550 x 580 x 850 mm
Tömeg: 28/30 kg
Paraméterek
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 139 KWh/év |
| Fagyasztó rekeszek száma | 1 |
| Fagyasztó térfogat | 14 l |
| Hűtő polcok száma | 2 |
| Hűtő rekeszek száma | 1 |
| Hűtő térfogat | 95 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 58 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Tömeg | 28 kg |
| Zajszint | 40 dB |
| Termék típus | egyajtós kabinet hűtőszekrény |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 109 L |
| Hűtő mérete | 95 L |
| Fagyasztó mérete | 14 L |
| Klíma osztály | ST/N |
| Energia osztály | E |
| Zajszínt | 40 dB |
| Hűtő | 1 polc + rekesz |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| Belső világítás | LED |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 550 x 580 x 850 mm |
| Tömeg | 28/30 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Termék típus: egyajtós kabinet hűtőszekrény
Szín: Fehér
Teljes méret:109 L
Hűtő mérete: 95 L
Fagyasztó mérete: 14 L
Klíma osztály: ST/N
Energia osztály: E
Zajszínt: 40 dB
Hűtő: 1 polc + rekesz
Rejtett ajtónyitás: Igen
Megfordítható ajtók: Igen
Manuális leolvasztás: Igen
Belső világítás: LED
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 550 x 580 x 850 mm
Tömeg: 28/30 kg
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 139 KWh/év |
| Fagyasztó rekeszek száma | 1 |
| Fagyasztó térfogat | 14 l |
| Hűtő polcok száma | 2 |
| Hűtő rekeszek száma | 1 |
| Hűtő térfogat | 95 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 58 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Tömeg | 28 kg |
| Zajszint | 40 dB |
| Termék típus | egyajtós kabinet hűtőszekrény |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 109 L |
| Hűtő mérete | 95 L |
| Fagyasztó mérete | 14 L |
| Klíma osztály | ST/N |
| Energia osztály | E |
| Zajszínt | 40 dB |
| Hűtő | 1 polc + rekesz |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| Belső világítás | LED |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 550 x 580 x 850 mm |
| Tömeg | 28/30 kg |
