Leírás
Vivax TTR-93E egyajtós hűtőszekrény, E energiaosztály, 83 Liter hűtő, 10 Liter fagyasztó, Fehér
Leírás:
A VIVAX TTR-93E+ hűtőszekrény 4 csillagos fagyasztóval minden felhasználó igényeit kielégíti.
A hűtőszekrény magassága a munkalap szintjén ideális választás olyan helyiségekhez, mint a kisebb apartmanok, szobák, nyaralók vagy apartmanok.
A 80 literes hűtőszekrény (83 literes hűtőszekrény + 10 literes fagyasztó) kapacitása két üvegpolccal biztosítja az élelmiszerek frissességét és meghosszabbítja használatuk idejét, míg a hűtőszekrény alján található átlátszó fiók lehetővé teszi a friss gyümölcsök és zöldségek elkülönítését a többi élelmiszertől. A 4 csillagos, 12 L teljes térfogatú fagyasztó biztosítja a zöldségek vagy húsok mélyfagyasztását. A hűtőtérben lévő világítás további kényelmet biztosít, és segít az élelmiszerek gyors megtalálásában.

Tulajdonságok:
- Asztali hűtőszekrény
- 83 literes hűtőtérrel és 10 literes fagyasztó
- 4* fagyasztórekeszel
- 2 polc
- 1 fiók
- belső világítás
- 41dB zajszint
- átfordítható ajtó
- E energiaosztály
- Nettó méretek: 47,2 x 85,0 x 45 cm.
Paraméterek
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Jobb |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 107 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 1 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 1 |
| Fagyasztó térfogat | 10 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Hűtő térfogat | 93 l |
| Hűtőpolc anyaga | Fém |
| Hűtőtér világítás | Hagyományos |
| Inverter technológia | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Klímabesorolási osztály | N-ST-T |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | Vivax |
| Mélység | 45 cm |
| Szélesség | 47 cm |
| Teljes térfogat | 103 l |
| Tömeg | 27 kg |
| Visszamelegedési idő | 6 óra |
| Zajszint | 41 dB |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Igen |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 107 kWh/év |
| Hűtő polcok száma | 2 db |
| Szélesség | 47.2 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Hűtőkapacitás | 83 literes hűtőtér és 10 literes fagyasztó |
| Nettó hűtőtér | 93 liter |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 39 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Vivax TTR-93E egyajtós hűtőszekrény, E energiaosztály, 83 Liter hűtő, 10 Liter fagyasztó, Fehér
Leírás:
A VIVAX TTR-93E+ hűtőszekrény 4 csillagos fagyasztóval minden felhasználó igényeit kielégíti.
A hűtőszekrény magassága a munkalap szintjén ideális választás olyan helyiségekhez, mint a kisebb apartmanok, szobák, nyaralók vagy apartmanok.
A 80 literes hűtőszekrény (83 literes hűtőszekrény + 10 literes fagyasztó) kapacitása két üvegpolccal biztosítja az élelmiszerek frissességét és meghosszabbítja használatuk idejét, míg a hűtőszekrény alján található átlátszó fiók lehetővé teszi a friss gyümölcsök és zöldségek elkülönítését a többi élelmiszertől. A 4 csillagos, 12 L teljes térfogatú fagyasztó biztosítja a zöldségek vagy húsok mélyfagyasztását. A hűtőtérben lévő világítás további kényelmet biztosít, és segít az élelmiszerek gyors megtalálásában.

Tulajdonságok:
- Asztali hűtőszekrény
- 83 literes hűtőtérrel és 10 literes fagyasztó
- 4* fagyasztórekeszel
- 2 polc
- 1 fiók
- belső világítás
- 41dB zajszint
- átfordítható ajtó
- E energiaosztály
- Nettó méretek: 47,2 x 85,0 x 45 cm.
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Jobb |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 107 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 1 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 1 |
| Fagyasztó térfogat | 10 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Hűtő térfogat | 93 l |
| Hűtőpolc anyaga | Fém |
| Hűtőtér világítás | Hagyományos |
| Inverter technológia | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Klímabesorolási osztály | N-ST-T |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | Vivax |
| Mélység | 45 cm |
| Szélesség | 47 cm |
| Teljes térfogat | 103 l |
| Tömeg | 27 kg |
| Visszamelegedési idő | 6 óra |
| Zajszint | 41 dB |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Igen |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 107 kWh/év |
| Hűtő polcok száma | 2 db |
| Szélesség | 47.2 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Hűtőkapacitás | 83 literes hűtőtér és 10 literes fagyasztó |
| Nettó hűtőtér | 93 liter |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 39 dB |
