Leírás
Midea MDRD86FGE01 egyajtós mini hűtőszekrény, E energiaosztály, 45 L hűtő, Fehér
Kialakítás: Szabadonálló
Nettó űrtartalom: 43 l
Energiaosztály (A-G): E
Kijelző: Nincs
Zajszint: 41 dB
Megfordítható ajtónyitás: Igen
Szélesség (max.): 47,2 cm
Magasság (max.): 49,2 cm
Mélység (max.): 45 cm
Paraméterek
| Ajtó rekeszek száma | 2 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Hűtő polcok száma | 1 |
| Hűtő térfogat | 43 l |
| Hűtőpolc anyaga | Fém |
| Inverter technológia | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 49.2 cm |
| Márka | Midea |
| Mélység | 45 cm |
| Szélesség | 47 cm |
| Teljes térfogat | 43 l |
| Tömeg | 13 kg |
| Zajszint | 39 dB |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Nettó űrtartalom | 43 l |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Kijelző | Nincs |
| Zajszint | 41 dB |
| Megfordítható ajtónyitás | Igen |
| Szélesség (max.) | 47,2 cm |
| Magasság (max.) | 49,2 cm |
| Mélység (max.) | 45 cm |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Midea MDRD86FGE01 egyajtós mini hűtőszekrény, E energiaosztály, 45 L hűtő, Fehér
Kialakítás: Szabadonálló
Nettó űrtartalom: 43 l
Energiaosztály (A-G): E
Kijelző: Nincs
Zajszint: 41 dB
Megfordítható ajtónyitás: Igen
Szélesség (max.): 47,2 cm
Magasság (max.): 49,2 cm
Mélység (max.): 45 cm
| Ajtó rekeszek száma | 2 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Hűtő polcok száma | 1 |
| Hűtő térfogat | 43 l |
| Hűtőpolc anyaga | Fém |
| Inverter technológia | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 49.2 cm |
| Márka | Midea |
| Mélység | 45 cm |
| Szélesség | 47 cm |
| Teljes térfogat | 43 l |
| Tömeg | 13 kg |
| Zajszint | 39 dB |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Nettó űrtartalom | 43 l |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Kijelző | Nincs |
| Zajszint | 41 dB |
| Megfordítható ajtónyitás | Igen |
| Szélesség (max.) | 47,2 cm |
| Magasság (max.) | 49,2 cm |
| Mélység (max.) | 45 cm |
