Leírás
Termékleírás:
2év garancia
Hűtőszekrény-fehér
F energia osztály
Energia felhasználás: 113 kWh/év
130 literes hűtő
Manuális hűtő leolvasztás
Mechanikus hőfokszabályzó termosztáttal
Led belső világítás
Megfordítható ajtó
Állítható lábak
Ajtórekeszek száma 3 db
Hűtő üveg polcok száma 3 db
Klímaosztály: N/ST
Zajteljesítmény szintje: 41dB
Méret: 845X545X566 mm ( magxszélxmély )
Paraméterek
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | F |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 113 KWh/év |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Hűtő térfogat | 130 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 84.5 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Mélység | 56.6 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Teljes térfogat | 130 l |
| Tömeg | 40 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Zajszint | 41 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Termékleírás:
2év garancia
Hűtőszekrény-fehér
F energia osztály
Energia felhasználás: 113 kWh/év
130 literes hűtő
Manuális hűtő leolvasztás
Mechanikus hőfokszabályzó termosztáttal
Led belső világítás
Megfordítható ajtó
Állítható lábak
Ajtórekeszek száma 3 db
Hűtő üveg polcok száma 3 db
Klímaosztály: N/ST
Zajteljesítmény szintje: 41dB
Méret: 845X545X566 mm ( magxszélxmély )
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | F |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 113 KWh/év |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Hűtő térfogat | 130 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 84.5 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Mélység | 56.6 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Teljes térfogat | 130 l |
| Tömeg | 40 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Zajszint | 41 dB |
