Leírás
LEÍRÁS:
|
Kialakítás |
Szabadonálló |
|
Kivitel |
Egyajtós |
|
Ajtó nyítása |
Jobb oldali zsanéros, Megfordítható ajtónyítás |
|
Teljes nettó űrtartalom |
107 L |
|
Hozzátartozó kiegészítők |
Nincs |
|
Belső világítás |
Van |
|
No Frost rendszer |
|
Műszaki jellemzők
|
Hűtőrendszer |
Statikus |
|
Klímaosztály |
N, ST |
|
Hűtőközeg |
R600A |
|
Visszamelegedési idő |
6 h |
Energiafogyasztási adatok
|
Energiahatékonysági osztály |
E |
|
EU Energy Efficiency Scale |
A-G |
|
Éves energiafogyasztás (kWh/a): |
137 kWh/a |
|
Zajkibocsátási érték |
39 dB |
|
Zajkibocsátási osztály |
C |
Hűtőszekrény
|
Hűtőszekrény nettó térfogata |
94 l |
|
Polcok anyaga |
Üveg |
Fagyasztó
|
Fagyasztó rekesz nettó űrtartalma |
13 L |
|
Fagyasztókapacitás / 24h |
2 kg / 24 h |
Funkciók
|
Egyéb tulajdonságok |
Alacsony működési zaj, Állítható lábak |
|
Nyitott ajtó jelzés |
|
|
Kijelző |
|
|
Vízadagoló |
|
Méretek
|
Magasság |
845 mm |
|
Szélesség |
549 mm |
|
Mélység |
557 mm |
Paraméterek
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 137 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 2 kg/24h |
| Fagyasztó térfogat | 13 l |
| Hűtő térfogat | 94 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Leolvasztás fajtája | Automata |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Mélység | 56 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Teljes térfogat | 107 l |
| Tömeg | 30 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Visszamelegedési idő | 6 óra |
| Zajszint | 39 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
|
Kialakítás |
Szabadonálló |
|
Kivitel |
Egyajtós |
|
Ajtó nyítása |
Jobb oldali zsanéros, Megfordítható ajtónyítás |
|
Teljes nettó űrtartalom |
107 L |
|
Hozzátartozó kiegészítők |
Nincs |
|
Belső világítás |
Van |
|
No Frost rendszer |
|
Műszaki jellemzők
|
Hűtőrendszer |
Statikus |
|
Klímaosztály |
N, ST |
|
Hűtőközeg |
R600A |
|
Visszamelegedési idő |
6 h |
Energiafogyasztási adatok
|
Energiahatékonysági osztály |
E |
|
EU Energy Efficiency Scale |
A-G |
|
Éves energiafogyasztás (kWh/a): |
137 kWh/a |
|
Zajkibocsátási érték |
39 dB |
|
Zajkibocsátási osztály |
C |
Hűtőszekrény
|
Hűtőszekrény nettó térfogata |
94 l |
|
Polcok anyaga |
Üveg |
Fagyasztó
|
Fagyasztó rekesz nettó űrtartalma |
13 L |
|
Fagyasztókapacitás / 24h |
2 kg / 24 h |
Funkciók
|
Egyéb tulajdonságok |
Alacsony működési zaj, Állítható lábak |
|
Nyitott ajtó jelzés |
|
|
Kijelző |
|
|
Vízadagoló |
|
Méretek
|
Magasság |
845 mm |
|
Szélesség |
549 mm |
|
Mélység |
557 mm |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 137 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 2 kg/24h |
| Fagyasztó térfogat | 13 l |
| Hűtő térfogat | 94 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Leolvasztás fajtája | Automata |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Mélység | 56 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Teljes térfogat | 107 l |
| Tömeg | 30 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Visszamelegedési idő | 6 óra |
| Zajszint | 39 dB |
